Hakkımızda

Golday Kauçuk, Entegre Contalar, Yapı Grubu Ürünleri, Otomotiv Grubu Ürünleri, Beyaz Eşya Grubu Ürünleri, Çeşitli Endüstriyel Ürünler, O-Ring Contalar, Koruge Boru Contaları ve CTP Sistem Contaları üretimlerini yapmaktadır.

Golday Kauçuk, tasarım, üretim ve ambalajlamaya kadar tüm üretim proseslerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca, karışım tesislerinde hazırlanan farklı formülasyondaki hamurlar ve son ürün bazında sektörlerin ihtiyaç duyduğu kalite kontrol analizlerini bünyesinde barındırdığı gelişmiş teknolojik cihazlar ile donatılmış kendi laboratuarlarında gerçekleştirmektedir.
Golday Kauçuk, yıllık 4.500 ton kapasiteli modern karışım bölümü, yıllık 4.000 ton kapasiteli sürekli vulkanizasyon, yıllık 500 ton kapasiteli enjeksiyon ve kompresyon yönetimleri ile başta EPDM olmak üzere, NBR ve NR ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere çeşitli kauçuk üretimleri yapılmaktadır.

Golday Kauçuk AR-GE laboratuvarı, değişen tüketici talepleri ve müşteri memnuniyeti prensipleri doğrultusunda çalışmaktadır. Bu prensiplerden hareketle AR-GE laboratuvarları ürün değişikliği ve güncellemelerini gerçekleştirmektedir. Pazar ihtiyaçlarına zamanında cevap verilmesi, hızlı ve düşük maliyet ile ürünlerinin geliştirilMesi, yeni ürünlerin tasarımlarının yapılması ve kalite iyileştirme teknikleri kullanılarak yenilikçi mantık çerçevesinde çalışmaktadır.